F I R E F L Y

Liberty is for going to the library


om222

"Мистецтво небайдужих"

Сохранено с www.zik.com.ua

Благодійним аукціоном «Мистецтво небайдужих» на користь Львівського навчально-реабілітаційного центру «Джерело» розпочне у квітні експозиційну діяльність нова арт-галерея «Primus» із входом з вулиці Вірменської, – про це йшлося сьогодні на прес-конференції у ЛНРЦ «Джерело».

Як зауважила керівник відділу зовнішніх зв’язків ЛНРЦ «Джерело» Олена Замойська, лотом акуціону буде й картина молодого вихованця «Джерела» Богдана Жуковського, який після смерті матері відчув непереборну жагу до малювання, але оскільки він не має можливості робити це в традиційний спосіб, то малює ногами. Богдан Жуковський мріє отримати художню освіту, тому кошти за його твір будуть використані на художні матеріали та освіту для Богдана. Основні ж кошти від аукціону скерують на пріоритетні потреби»Джерела», де проходять соціальну адаптацію 135 дітей. Такими, за словами директора навчально-реабілітаційного центру Мирослава Ніколаєва, є програми транспорту та харчування для вихованців (кухню, оснащену на грант у 700 тис. від Світового банку центр «Джерело» вже встановив, але оскільки фінансування на харчування нема, відповідно санстанція дозволяє тільки кількагодинне перебування в центрі). Мирослав Ніколаєв подякував художникам за ініціативу доброчинного аукціону й висловив сподівання, що мистецька акція дасть можливість віддячити й постійним донорам «Джерела», адже благодійники не просто зроблять грошовий внесок на користь дітей із особливими потребами, а й отримають першокласні твори мистецтва іменитих авторів.

джерелоРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 5

можливо, варто було не прес-реліз ставити, а написати це від душі?

Добре пожартували!

Це робочий блог бібліотекаря, створений для допомоги у роботі (див.профіль). Ви бажаєте, щоб я все знайдену щодня інфу переповідала Вам своїми словами? До того ж як я можу розповідати про те, у чому особисто участі не приймала? я навіть сама ще до кінця цю новину не прочитала, а зберегла, щоб потім повернутися...

а можна поцікавитись як може блог допомогти бібліотекареві?

Блог - це інструмент, який можна використовувати як завгодно. Я тут зберігаю те, що знадобиться мені, моїм колегам та читачам, тут переважно матеріали українською за темами: книги, видавництва, література, інтернет, спецпотреби. Докладніше про це тут та тут, наприклад.

In order to produce Louis vuitton bags that can match the genuine ones in terms of their quality, a part of manufacturers have started making use of similar quality materials and employ fine stitching and construction techniques. But because their products are not original designer Bottega Veneta Handbags, they sell these replicas in a much cheaper price than the original ones.

 
Мои фотоальбомы

Опрос

Як часто ви відвідуєте бібліотеку?Часы "Буйство красок"

Календарь
Июль
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Мої цитати

Метки

Из каких краев посетители

Бібліотека української літератури у Москві
ОБОЗ.ua